Producenci

Płatnośći w sklepie O! Zabawki.pl

STRÓJ PRZEBRANIE PIRAT M 4 DO 6 LAT

Producent : MADEJ
5900851497057
0.9 kg

82,99 zł brutto

od 12,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Strój karnawałowy PIRAT to świetne przebranie dla każdego chłopca. Ubranie doskonale sprawdzi się jako przebranie w różnego rodzaju przedstawieniach, balach karnawałowych i balach przebierańców.

Piracki strój to cały komplet, składa się z:

- kapelusza,

- bluzki z kamizelką,

- pirackich spodni w paski,

- osłonek na buty.

Dzięki pirackiemu przebraniu twoje dziecko może przeistoczyć się w prawdziwego korsarza rodem z filmu \"Piraci z Karaibów\" albo Kapitana Haka! Każdy chłopiec będzie wyglądał w nim naprawdę fantastycznie.

Kamizelka i osłonki na buty są czarne, na kamizelce znajdują się ponadto białe pirackie czaszki z piszczelami. Czarny piracki kapelusz posiada czerwoną przepaskę. Całość wygląda realistycznie i z pewnością spodoba się każdemu chłopcu.

Strój ma rozmiar M, pasuje na chłopców w wieku od 4 do 6 lat przy wzroście 120-130cm. Poniżej podajemy dokładne wymiary.


WYMIARY:

koszula:

długość: 55cm

szerokość od pachy do pachy: 37cm

dł. rękawa: 40cm

spodnie:

długość całkowita: 53cm

szerokość w pasie bez rozciągania: 2x23cm

nakładki na buty:

wysokość-34 cm

ZAWARTOŚĆ:

- kapelusz,

- bluzka 

- kamizelka,

- pirackie spodnie w paski,

- osłonki na buty.


WIEK:

4 - 6 lat


ZASILANIE:

nie dotyczy


UWAGI:

Prać w pralce lub ręcznie, nie używać wybielaczy, nie suszyć w suszarce. Trzymać z dala od ognia. Opakowanie nie jest zabawką, należy je usunąć bądź przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Należy zachować etykietę w celu przestrzegania wymienionych środków ostrożności oraz właściwego użytkowania. W przypadku użytkowania stroju przez dziecko w wieku poniżej 3 lat istnieje ryzyko zaplątania się.

Te zabawki poniżej też Ci się mogą spodobać